Чужих дітей не буває

Робота з молоддю – один із пріоритетів діяльності ГО “СУВІАТО”

Ми разом створюємо наші спортивні та культурні події, разом вчимося приймати виклики реального життя.

Більшість заходів соціальної адаптації проводимо для ветеранів разом з членами їх сімей та дітьми, адже саме родина – є опорою під час повернення до мирного життя.

Ми створюємо середовище для об’єднання родин учасників бойових дій, для якісного дозвілля їх дітей, можливість бути разом та знайомства з іншими сім’ями українських ветеранів для подальшої взаємопідтримки.

Ми усвідомлюємо, що війна – не єдиний виклик, який стоїть перед українськими сім’ями, і, на жаль, чимало дітей опиняються у категорії “складні життєві обставини”.

Наша команда докладає зусиль, щоб діти були поза межами умовних категорій, а мали здорове середовище серед своїх однолітків та якісні можливості для власної реалізації.

Ми даємо можливість молоді проявити себе, та бути не пасивними спостерігачами чи гостями, а безпосередніми учасниками подій та заходів разом з українськими захисниками.

Втілюємо нові ефективні підходи до патріотичного виховання, і замість слухання історій про війну, даємо можливість взаємодіяти з бійцями, в одній команді та навчитися у них практичним життєвим знанням та навичкам.

Для ветеранів – можливість передати досвід новому поколінню, для дітей та молоді – можливість власної реалізації, безпечне коло прийняття та підтримки, бути “своїм серед своїх”, а також самостійно для себе сформувати образ сучасного ветерана, без нав’язаних стереотипів та упереджень.

Діти знають – тут завжди є плече підтримки та надійна опора команди!