22.08.2018 оголошено рейтинг конкурсних пропозицій, розроблених всеукраїнськими громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2018 році з державного бюджету через Державну службу у справах ветеранів.

Раді були дізнатися, що із 8 затверджених на фінансування проектів 5 — наші! Усі подані нами проекти пройшли кілька етапів відбору конкурсної комісії, що для нас стало власною перемогою!

Ми дякуємо усім, хто підтримував нас на етапі підготовки та подання проектів, нашим партнерам та усім, хто вірив, що ми зможемо!

Кілька речей окремо:

*Це стало справжнім моральним випробуванням, адже, хто в темі, той знає, що конкурс було проведено лише з третьої спроби (!), двічі змінювався порядок та умови участі, але ми мужньо витримали численні походи в Держслужбу, виправлення і кількаразове оформлення «не-питайте-скільки» паперів.

*Окремо дякуємо тим активістам, які все-таки дотиснули питання фінансування ветеранських ГО і перехід на проектну основу. Бо ми точно знаємо, яких зусиль вартувало зламати існуючу роками систему! Саме завдяки вам — мали можливість взяти участь у конкурсі на прозорих та зрозумілих умовах.

*Двічі відмінений конкурс спричинив той факт, що рішення комісії ми отримали аж в кінці серпня, що суттєво ускладнило планування та очевидно потребуватиме додаткових зусиль для належної реалізації проектів. Тут поки без коментарів.

*Окремо дякуємо працівникам Держслужби за відкритість до діалогу, за поради та роз’яснення на всіх етапах. Ми приймали участь вперше, тому ваші порядки для нас нові) Тим не менш, все вийшло!

*Усім нашим членам ГО: готуйтеся!!)) Попереду багато роботи, а часу обмаль. Про координаційну зустріч виконавців проектів та помічників — повідомимо трохи згодом.

*Ну і, власне, проекти-переможці у файлі нижче, закріплені за двома пріоритетними завданнями — психологічна реабілітація та працевлаштування/самозайнятість ветеранів.

Побажайте нам успіхів!