«СТВОРИ СВІЙ БІЗНЕС! ШКОЛА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ АТО»

Вчора ветерани з різних регіонів України, з ідеями бізнесів на десятки тисяч гривень і на десятки тисяч доларів, локального і всеукраїнского масштабу, з бажанням змінити світ і просто робити справу, яку люблять та яка приносить прибуток, почали навчання задля втілення своїх підприємницьких ініціатив.

Настанову і перше слово при відкритті Школи ветерани почули від легендарної Валентина Леонидовна Олефиренко — доктора наук, оцінювача бізнесу з 1996 року в Україні і з 2001 року сертифікованого європейського оцінювача REV Tegova, професора Міжнародного Інституту бізнесу і ряду ВНЗ, Народного героя України, яка як ніхто знає, з чого варто ветеранам розпочинати, і що робити, щоб їхня справа була успішною.

Продуктивного навчання та вдалого захисту проектів побажали Володимир Примаченко, представник Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Лія Котяш— координатор проекту. Після завершення вступу одразу включились у роботу з Михаил Богатырь (Mike Bogatyr), подолавши перший тематичний блок «Вибір ідеї для ведення бізнесу».

Сьогодні учасники вже працювали над темою «Створення бізнес-моделі», а завтра розробляємо виробничий план для своєї майбутньої справи. Важливо, що протягом всього курсу ветерани є не просто слухачами корисної інформації, а й одразу відпрацьовують набуті знання на практичних завданнях у групах.

Початок закладено. Протягом тижня запланована насичена програма, і ми крок за кроком прямуємо до захисту бізнес-проектів від ветеранів.

Дякуємо людям, які підтримують нашу діяльність і стають її частиною
Окрема подяка за фото-супровід відкриття Школи Aleksey Paliy

Проект реалізовується за фінансової підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористчиної операції