13 мая 2018 г. в 10:00 — 14:00
м. Київ, боулінг-клуб «Бруклін» (вул. М.Малиновського,12)
ГО «СУВІАТО» за підтримки Всеукраїнської федерації спортивного боулінгу раді повідомити про початок відбору команд на третій Всеукраїнський турнір зі спортивного боулінгу серед учасників АТО та волонтерів!

13 травня 2018 року у столиці знову зійдуться 20 команд по троє гравців з усієї України, об’єднаних війною та захистом нашої Батьківщини.

За досвідом попередніх змагань знаємо напевно, що участь у подібних заходах надихає наших захисників на нові звершення у мирному житті, створює ресурс для подальших щоденних перемог, дарує атмосферу взаємопідтримки, позитиву та захоплюючі емоції. Попередні турніри стали справжнім спортивним святом для учасників АТО та членів їх сімей, дієвим засобом емоційного відновлення, і звичайно, місцем спортивних баталій!

Цього року турнір є благодійним, та має на меті підтримати тих бійців, які потребують психологічної реабілітації після повернення з війни.
Внесок за участь — 100 грн., усі зібрані кошти будуть направлені на підтримку Центру медико-психологічної реабілітації для учасників АТО з проявами посттравматичного синдрому, на базі якого вже четвертий рік отримують якісні послуги бійці з усієї України.

Ну і за доброю традицією, передбачено нагороди за призові місця у командній та індивідуальній першості, цінні подарунки переможцями, а також пам’ятні відзнаки для всіх учасників!

Супровід турніру та суддійство забезпечать чемпіонка України та Києва Ольга Покотило та віце-президент Всеукраїнської федерації спортивного боулінгу Юрій Кучеренко, — сертифіковані тренери європейського рівня.

Реєстрацію відкрито від сьогодні!
Зарееєструватись для участі можна як командами (3 чол), так і особисто за телефонами: 097-568-05-80 або 063-568-05-80.
Зробити внесок на участь у турнірі: карта Приватбанку 4149 4378 6577 4663 Скрипаченко Тетяна

Від перемог у спорті — до щоденних перемог!