10 лютого в місті Жовті Води на території “Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти” вчергове відбулася акція “Нагодуй бійця”.

В акції приймали участь волонтери від 3 до 84 років. Серед тих, хто цього дня приєднався до акції були бізнесмени, студенти, депутати, пенсіонери, вчителі та журналісти, учасники АТО та діти тих, хто зараз захищає нашу країну.“Всіх цих людей об’єднала одна мета: нагадати тим, хто нас захищає, про дім, родину, затишок, турботу, яких їм так не вистачає там, від Волновахи до Широкино”, – говорить Катерина Кетова, учасниця акції “Нагодуй бійця”.

В планах ініціаторів даного заходу  – ГО “Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій” – цього разу було наготувати 100 п’ятилітрових відер вареників, квашеної капусти та  моркви по-українські.

Наталя Шум, одна з активних волонтерів акції “Нагодуй бійця”, на своїй сторінці у соцмережі facebook зазначила: “Ми вистроїли такий корабель із 63 відер з варениками / 6тис. 500 шт / 28 відер наквашеної капусти .. 24 банки – вишкварки з часником. 4 мішки сухарів. 12 лавашів. Ми разом з вами перечистили : 120кг картоплі, 20 кг моркви. Почистили та піджарели 50кг цибулі.  Порізали та пережарили 75кг сала. Пошаткували для квашення капусти 150кг і використали ще 21л. олії. 103 кг муки”.

Нагадаємо: Минулого року під час проведення акції “Нагодуй Бійця” жовтоводські волонтери наліпили 4 000 вареників для бійців АТО

https://www.mnenie.dp.ua/2018/02/12/u-zhovtix-vodax-nalipili-6500-varenikiv-dlya-bijciv-ato/