Створення «ветеранських хабів» як нова ініціатива місцевої влади

У понеділок представники відокремленого підрозділу СУВІАТО Печерського району м.Києва долучились до обговорення ідеї створення «ветеранських хабів».

Майже всі знають, що триває жвава суспільна дискусія щодо оптимізації фінансування діяльності ветеранських громадських організацій з державного бюджету, і місцева влада також пропонує свої рішення.

І от ідея — створити «Ветеранський Хаб» — місце, для проведення заходів ветеранськими організаціями, а не для сидіння в офісі. ГоловаПечерської РДА озвучив своє бачення скляних стін, взірцево облаштованого простору, та злагодженої роботи між різними ГО.

Однозначно, логіка у такій пропозиції є, тим більше організація самої роботи буде виключно за громадським сектором, без втручання місцевої влади (на себе бере облаштування сприятливих робочих умов).

І поки такий формат розробляється у юридичній площині, є час вносити свої бачення та пропозиції. Один з аргументів — «бо є таке в Польщі» )) Але у наших реаліях ветерани Другої світової війни, ветерани ОУН-УПА, ветерани Афганістану, та сучасні ветеранські ГО учасників АТО — мають вже морально готуватися працювати під одним дахом.

Схема проста: місце не закріплюється ні за якою ГО, втім завжди відкрите для діяльності кожної з них на рівних умовах.

Ми вважаємо дану ідею життєздатною, хоч деякі питання слід грунтовно допрацювати.