Розвиток ветеранського бізнесу

Для ветеранів, які після повернення з війни шукають нових можливостей для власного розвитку та професійної реалізації, здійснюємо ряд заходів для підтримки їх підприємницьких ініціатив, започаткування та розвитку власної справи.

У 2018 було проведено два Всеукраїнських “Форуми розвитку ветеранського бізнесу”, де були представлені освітні та фінансові можливості для започаткування власної справи, нетворкінг для розбудови партнерських зв’язків по Україні, виступи успішних ветеранів-підприємців.

У грудні 2018 року проведено Школу для ветеранів АТО «Створи свій бізнес»: 8-денне інтенсивне навчання з розробки бізнес-планів та базових знань для започаткування власної справи

Регулярно проводимо тренінги та воркшопи з різних аспектів підприємницької діяльності (створення бізнес-плану, навички комунікації, основи маркетингу, грантові можливості тощо)

У 2018 році видано навчальний посібник: “Пам’ятка для ветеранів АТО: як розпочати власну справу” спільно з Міністерством у справах ветеранів.

Регулярно проводимо освітні кінопокази з обговоренням та запрошеними експертами – спільно з Програмою підприємницької діяльності для ветеранів АТО Київської школи економіки.

Також ГО “СУВІАТО” є засновником ТОВ “Ветеранпром” – соціального підприємства, що спрямовано на посилення спроможності ветеранських бізнесів, працевлаштування бійців.